Praktické a designové batohy do zaměstnání

Vážíte si vašich firemních zaměstnanců a chcete jim dopřát něco extra Specializujeme se na značky batohů pro náročné klienty, kteří potřebují mít snadno a rychle sbalenou kancelář, ať už během každodenních schůzek, či na zahraničních cestách, a navíc třeba vše spojit s volnočasovými aktivitami a na všechno mít dostatek místa. Proč se také spokojit s málem?

 Víme, že sbalit vše potřebné těsně před schůzkou nebo zahraniční cestou, přidává akorát na množství organizačních úkonů a stresu. K tomu se přidává home office, kdy je často nutné věci přenášet z místa na místo. Naše batohy jsou navržené tak, abyste měli při sobě elegantního společníka, nemuseli se bát neuspořádanosti a chaosu a byli si jisti, že jsou všechny vaše věci uloženy v co největším bezpečí: vynikají svými funkcemi, praktičností a organizovaností, nadčasovým vzhledem a luxusně futuristickým designem.

Navíc své majitele neustále něčím překvapují. I když jste stále vyznavači spíše klasického stylu, buďte si jisti, že i za klasickým designem se skrývají moderní funkce – batohy jsou lehké, voděodolné, chráněné proti nadměrné zátěži a opotřebení, mnoho typů disponuje bezpečnostním zámkem, upevněním na kufr, speciálně navrženými kapsami a z mnoha z nich si dobijete i svůj mobilní telefon či jinou elektroniku.

Výběr správného batohu je navíc plnohodnotně srovnatelný s výběrem vhodné kancelářské židle. Pořiďte batohy u nás a máte jistotu, že si z práce zaměstnanci odnesou nejen reprezentativní doplněk a vše, co potřebují k práci, ale zároveň i zdravá záda do dalšího života.

Co od nás získáte?

  • Eleganci i funkčnost
  • Reprezentativní doplněk, přitom moderní design
  • Praktického a odolného společníka na cesty
  • Spolehlivého parťáka do nepohody – ochrání vaše věci, vše pečlivě roztřídí a uloží, dokonce nabije váš telefon
  • Lehké zavazadlo a zdravá záda
  • Množstevní slevu při vyšší odběru nebo batoh zdarma

Stále jste se nerozhodli, jaké batohy byste chtěli na zádech nosit právě vy? Nemusíte tápat. Jsme si vědomi faktu, že díky široké nabídce vás zaujme nejeden typ produktu. Zavolejte nám a vhodný batoh vám doporučíme. Protože důvěrně známe naše portfolio produktů, a navíc plníme přání různým typům klientů, spolehlivě vám poradíme.

Vaše přání jsou naší prioritou, výběr však zůstává zcela na vás.

Pokud máte zájem o naše batohy ve vaší firmě napište nám nebo zavolejte na tel. 774 245 322.

Vyberte si svého nového parťáka do práce v podobě elegantního batohu, který doladí váš outfit a ještě vám zpříjemní cestu do práce. Nadčasové batohy Mark Ryden disponují velkým úložným protorem a USB nabíjecím portem, který dokáže vaše elektronická zařízení nabít prakticky kdekoliv.  K tomu jeho lehkost a ergonomický tvar – balzám na vaše záda!

Tip: Hodilo by se vám i něco menšího? Doporučujeme vám naše tašky přes rameno, které můžete využít například pro rychlý oběd s kolegy.

    Mark Ryden mestske batohy na notebook o nas