Něco málo o nás

Mark Ryden již více než deset let vytváří ty nejlepší stylové a funkční batohy na trhu. Dnešní moderní doba po nás vyžaduje, abychom vždy měli naše elektronická zařízení s sebou do práce, do školy, během dojíždění či cestování – což znamená, že musíme převážet naše zařízení bezpečně a stylově.

Uvědomujeme si, že styl a bezpečnost nemusí být oddělenými prvky, a proto strávil roky vytvářením stylových a pohodlných batohů, které jsou zároveň odolné, co se týče materiálu, a odolné proti krádežím. Navíc tyto batohy byly navrženy tak, že mají v sobě zakomponované USB kabely, takže můžete být vždy dostupní na svých zařízeních.

Mark Ryden již prodal přes 250 000 batohů po celém světě. Poptávka po vysoce kvalitních batozích stále roste, stejně tak jako naše nápady.

My nejsme jen společnost, která vyrábí batohy. My jsme společnost, která inovuje průmysl se zaměřením na technologii, pohodlí, styl a to za cenu, kterou si může dovolit téměř kdokoliv.

Mark Ryden Czech Republic je hrdý na to, že je členem Mark Ryden. Věnujeme se výběru těch nejlepších produktů pro naše zákazníky.

Naším cílem je nabídnout ty nejmodernější a nejvíc důvtipné batohy, které budou odpovídat vašemu životnímu stylu.

Mark Ryden Czech Republic
oficiální distributor

Číslo, které mluví za vše. 250 000 prodaných batohů od Mark Ryden a mnoho spokojených zákazníků. Neustále se snažíme rozšiřovat naši nabídku a pracovat na zkvalitnění našich služeb. Zpětné vazby si vážíme a férové jednání a osobní přístup jsou pro nás samozřejmostí.

Mark Ryden mestske batohy na notebook o nas